Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

УВАГА! Пропонуємо для ІС «ЛЕОНОРМ-ІНФОРМ» на акційних умовах придбати до 01.12.2018 р. оновлення  баз даних "Електронний каталог бібліографічних описів національних та міждержавних стандартів України" та "Електронний Реєстр Технічних регламентів України та пов’язаних з ними Європейських Директив, в тому числі «Нового підходу»..." ! Докладніше...

Рос. Новини Нормативні акти Реєстрація Магазин Контакти Пошук Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

 

Нові можливості в АРМ ДМН–1, 2, 3 версії 3.01

 ·         Актуалізовано класифікатори: „Сфери ДМН”, „Територіальні органи”, „Об’єкти перевірки”, „Недоліки”. (вер. 3.0) 

·         В інформаційну картку добавлено чотири нових поля згідно „Застосування заходів впливу по результатах ДМН (видачі приписів та вжиття інших заходів) відповідно до статті 32 Закону про метрологію та метрологічну діяльність” . (вер. 3.0)

·         На всіх вихідних формах для їх підпису передбачено посаду як "директора",  "генерального директора" ТО або інші посади. Відповідну посаду керівника ТО необхідно вказати в класифікаторі „Паспортні дані”. (вер. 3.0)

·         У звітних формах щодо застосування заходів впливу по результатам ДМН передбачено колонки видачі приписів та вжиття інших заходів відповідно до статті 32 Закону та класифікатору вжитих заходів. (вер. 3.0)

·         Реалізовано в АРМ ДМН – 1, 2, 3 можливість отримання вихідних форм за результатами перевірок суб'єктів господарювання окремих регіонів (міст, районів) за вказаний період. (вер. 3.0)

·         В АРМ ДМН-3 добавлено в функцію формування форми 6 ще можливість формування зведених даних одразу разом по всіх ТО. (вер. 3.0)

·         В АРМ ДМН-1 введено нову функцію формування „Зведених даних про результати ДМН за період (Форма 6)”. (вер. 3.0)

·         В функціях ведення, перегляду інформаційних карток, а також у вихідних формах надана можливість узагальнення результатів ДМН за декількома сферами (декількома кодами) ДМН, проведеному на одному суб’єкті господарювання. (вер. 3.0)

·         В АРМ ДМН-1, 2, 3  в усіх функціях, у вихідних формах термін „Сфера ДМН” замінено на „Напрямок ДМН”. (вер. 3.01)

·         В АРМ ДМН-1, 2, 3  в функціях ведення інформаційних карток, в функціях формування та друкування вихідних форм назва поля  „заборонено застосування, випуск та у продаж і видачу на прокат ЗВТ” змінена на „Заборонено випуск з виробництва, ремонту та у продаж і видачу на прокат ЗВТ”. (вер. 3.01)

·         З метою уникнення дублювання даних стосовно приписів при наявності в картці додаткових напрямків ДМН в функції ведення додаткових напрямків наповнення окремих полів блокується, якщо аналогічні поля для основного напрямку не пусті (не нульові). (вер. 3.01)

·         Вихідні форми формуються в такому розрізі: „За основними напрямками ДМН”, „За додатковими напрямками ДМН” і „Всього”.  (вер. 3.01)

·         Вихідна форма „Реєстр актів державного метрологічного нагляду за квартал” формується в двох варіантах: „Тільки по основних напрямках ДМН” і „По основних і додаткових напрямках ДМН” (вер. 3.01)

·         Вихідна форма „Форма зведених даних по напрямках ДМН (Ф. 10)” через відповідний запит представлена в двох варіантах. (вер. 3.01) 

 01.07.2010 р.


Можливості в АРМ ДМН–1 версії 2.1

Створено багатокористувацький варіант АРМ ДМН – 1 версії 2.1 в складі:

         - АРМ ДМН – 1 (ЦЕНТР)      - 00 робоче місце ;

         - АРМ ДМН – 1 (ФІЛІЯ  01)  - 01 робоче місце ;

         - АРМ ДМН – 1 (ФІЛІЯ  02)  - 02 робоче місце ;

          ...................................................................;

         - АРМ ДМН – 1 (ФІЛІЯ  09)  - 09 робоче місце ;

           

     З врахуванням модернізації  АРМ ДМН – 1 встановлюється наступна схема інформаційної взаємодії між АРМ ДМН – 1,  АРМ ДМН – 2, АРМ ДМН – 3 

     При використанні  АРМ ДМН – 1 версії 2.1 в експлуатаційному комплекті обов’язкова наявність АРМ ДМН – 1 (ЦЕНТР), а кількість АРМ ДМН – 1 (ФІЛІЯ)  визначається користувачем в межах від одного до дев’яти робочих місць в залежності від об’ємів оброблюваної інформації та особливостей організаційної структури відповідного підрозділу підприємства.  

15.09.2003


 


Продукція та послуги

Супровід продуктів

Автоматизовані системи

Посилання

Клієнти

Допомога

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

Rambler's Top100

  

Rambler's Top100 

 

Copyright © 2004 - 2018, ЛЕОНОРМ. Усі права застережені